Genel Haşereler Türleri !

Bu resmi görünce hemen bir tiksinme gelebilir fakat bu haşereler ve sürüngenler varlar , aramızda dolaşmayada devam ediyorlar. Panik yapmayın ! Cesur ilaclama ile çözüme doğru adımlarla kavuşacaksınız.

Takdir edersiniz ki pandemi döneminde olduğundan fazla ilaçlama firmaları açılmaya başlandı. Dolayısıyla ruhsatsız birçok insan bilinçsizce bu işlere kalkıştılar. İnsan sağlığını son derece riske atacak birçok uygulamayada imzalarını attılar. Bizler her ne kadar bu korsan kişilerle mücadele etsekte yeterli olmadık,olamadık. Cesur İlaçlama olarak önceliğimiz daima insan sağlığı olduğundan sağlıksız ve gereksiz hiçbir uygulama yapmadık.
Neyse ! Konumuza dönelim.
Öncelikle yukarıda olan haşere türlerinden birisine evde,iş yerinde, otelde,pastanede, bakkalda, cafede vb. yaşamın olduğu her alanda rast gelirseniz yapmanız gereken tek şey, sakin olup hemen Cesur İlaçlama’yı aramak olsun.

Uygulamalarımızı en iyi ürünlerle ile en doğru mücadele yönteminin insan sağlığını riske atmadan yapıyoruz. Ekip arkadaşlarımız alanında uzman olup firma sahibimiz Zir. Tek. Kürşad Suat KANLIDAĞ Zirai alanda çevre sağlığı alanında uzun yıllar deneyimi olan birisidir.
Tüm haşere türlerine nasıl müdahale edilmesi gerek, hangi ürünleri, ne kadar oranda kullanılması gerek büyük bir sorundur. Cesur İlaçlama olarak farkımız burada ortaya çıkıyor. Ürünleri tanıyor,aktif maddeleri ve oranları çok iyi biliyoruz.
Özetle…
Tüm haşerelere profesyonel mücadele yönteminde fark yaratan Cesur İlaçlama ile tanışmadan kimseye birşey sormayın.

Danışmanlıklarımız tamamen ücretsizdir. Bilgi paylaştıkça çoğalır.
Bol haşereli günler dileriz efendim.
Hoşçakalın.

Your Comment:

Benzer İçerikler

09

Nis
Günlük

Tahta Kurusu İlaçlama

Dişi ve Erkek Ergin Tahta Kurusu ve Yumurtaları Geceleri besin ihtiyacını(kan emmek) karşılamak için konukçusunu seçip sinsice yaklaşıp beslenmeye başlar. Diğer zamanlarda ise ışıklı ortamlardan uzaklaşarak konukçusuna saldırmak için yine sinsice bir yerlerde beklerler. Hızlıca çoğalabilen ve uzun süre beslenmeden yaşamlarına devam eden Tahta Kurularını bulundukları ortamdan uzaklaştırmak öyle pek kolay bir iş değildir. Konusun da uzman […]

blank

09

Nis
Günlük

Hamam Böceği

Resmi gördüğünüzde bir ürperti geldi değil mi ? Cevabınızın evet olduğunu düşünüyorum. Korkmanız gayet normal. Yaşam alanlarımızı tehdit etmeye başladığı andan itibaren tüm haşerelerle profesyonel bir mücadele yöntemi belirlenip yine profesyonel bir uygulama yapılmalıdır. Aksi takdirde sağlığınızı ciddi manada tehdit etmeye devam edeceklerdir. Hamam böcekleri “Ben kendim ilaçlarım. Ne gerek var “