Cesur İlaçlama Çevre ve Halk Sağlığı Hizmetleri

2019 yılında kurulan firmamız, “Güvenilir ve Sağlıklı İlaçlama Hizmetleri” sloganıyla kısa bir süre de haşere ilaçlama sektöründe adından sıklıkla bahsettiren bir firma olmuştur.

Firma kurucumuz Ziraat Teknikeri Kürşad Suat KANLIDAĞ ilaçların satışı,kullanımı ve ilaçlama konusunda 15 yıllık teknik bilgi,deneyim ve becerilerini insan sağlığı alanında da kullanarak büyük bir hizmet açığı bulunan il ve ilçelerde büyüyen ve gelişen bir marka olmayı amaçlamıştır. Çalışmalarını “hızla büyüyen bir şirket olma” hedefiyle devam ettirmektedir.

İşini çok seven,güler yüzlü ve saygılı ekip arkadaşlarıyla her geçen gün Çevre Sağlığı Hizmetleri alanında kendinden emin adımlarıyla büyümeye devam etmektedir.

Kurulduğumuz günden itibaren insanlara en iyi ürün ve en iyi hizmeti sunmayı ve bu hizmetleri sunarken kendimizi de geliştirmeyi ilke edinip tüm haşere ilaçlama, su depolarının temizliği ve dezenfeksiyonu gibi hizmetlerde aranan isim olmayı başardık.

Cesur İlaçlama Çevre ve Halk Sağlığı Hizmetleri diğer firmalardan neden farklıdır ?

Çünkü;
Herşeyden önce;

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.
Biz kurulduğumuz günden itibaren kendimize; “Önce müşteri memnuniyeti, güven ortamı sağlama ve en son ticaret” dedik. Müşterilerimizi bir ticaret kapısı olarak değerlendirmiyoruz. Çünkü onlar bizler için değerlidir. İlaçlama konusunda deneyimli ve teknik bilgiye sahip güler yüzlü ekibimizle kaliteli hizmetler sunmak firmamızın en önemli görevidir.

Bahaneler değil çözümler için Cesur İlaçlama.

Haşere ve Pest kontrol uygulaması yapıldıktan bir kaç gün sonra yeniden görülen haşere ve diğer zararlılar için ” Biz ilaçlama yaptık bundan sonrası bizi ilgilendirmez. Nasıl olsa paramızı aldık,kendi başınızın çaresine bakın” diyen firmalardan değiliz. Cesur İlaçlama olarak her uygulamalarda uygulama öncesi,uygulama anı ve uygulama sonrası daima işinin arkasındadır. Çünkü Cesur İlaçlama güvenilir bir firmadır. Bizler için en önemli nokta %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamaktır.

“Samsun, Ordu, Sinop, Amasya, Tokat, Sivas, Çorum ve illerinde uzmanlaşmış bir ilaçlama firmasıyız.”

Kaliteli ve Güvenilir hizmetler sunan firmamız;

Disiplinli çalışma şekli, randevu tarih ve saatlerini dikkate alarak, daima kendini geliştiren güler yüzlü ve saygılı ekip arkadaşlarıyla siz değerli müşterilerimizin 7/24 yanındadır.