Cesur İlaçlama Çevre ve Halk Sağlığı Hizmetleri

Siz değerli müşterilerimiz için, 15 yıllık tecrübemiz ve “SAĞLIK BAKANLIĞI VE DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ( WHO )” tarafından onaylı belgelerimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Cesur İlaçlama olarak önceliğimiz insan sağlığı sonrasında da müşteri memnuniyetidir. Uygulamalarımızı Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü‘nün belirlemiş olduğu standartlara göre yapıyoruz. İnsan sağlığını tehdit eden herhangi bir uygulamaya imzamızı atmıyoruz.

Cesur İlaçlama olarak uygulama hizmetlerimizin işleyişi hakkında kısa bir bilgi aktarmak isteriz.

Örneğin;
Burcu hanım HAMAM BÖCEĞİ şikayetiyle sitemiz online randevu sisteminden,sabit hatlı telefon numaramızdan yada şirket hattımızdan bizimle iletişime geçerek randevusunu oluşturdu. Oluşan randevu talep formundan sonra ilgili birimimiz Burcu hanım ile anında iletişime geçip evde ki haşere türüyle alakalı ön bilgi verip panik yapmaması ve Cesur İlaçlama ekibi gelene kadar sakin kalmalarını söyleyip güvenli bir ortamda kalmalarını sağlar.

Gerekli önlemleri alan Uygulama Sorumlusu ekip arkadaşımız ortamda ki hedef zararlıya karşı mücadeleyi güvenli bir şekilde başlatıp yine güvenli bir şekilde sonlandırmaktadır. Uygulama sonrası Burcu hanıma yapılan uygulamanın detaylarının ( tarih,saat,firma ruhsat bilgileri, uygulayıcı bilgileri vb ) yer aldığı uygulama işlem formu verilir. Ayrıca işlem formunda alınan güvenlik önlemleri ve tedbirler kısmına uygulama sonrası neler yapılacağına dair bilgiler yazılarak işlem formunun bir kopyası Burcu hanıma verilir.
Böylelikle uygulamamız sonra ermiş olup başka bir randevuya gitmek üzere ekibimiz oradan uzaklaşır.

Tüm Haşere ve Kemirgen(fare) Kontrol uygulamaları firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir.

Hamam Böceği, Gümüş Böceği, Pire, Akrep, Kene, Kırkayak, Karasinek, Sivrisinek, Güve, Tahta Kurusu İlaçlamaları firmamız tarafından yapılmaktadır.